[:ru]

График работы интернет-магазина

Заказы принимаются Пн.- Вс. с 10-00 до 20-00. Онлайн заказы принимаются круглосуточно и обрабатываются в течении дня.

Условия работы

Работаем под заказ. Так как все детки разные и не всегда соответствуют стандартным меркам — для вашего спокойствия и нашей уверенности, что одежда точно подойдет вашему малышу лучше произвести контрольные замеры. Ниже наведена таблица со стандартными мерками, вы можете сверить данные и заказать по стандарту (товар шьется по стандартным меркам и обмену не подлежит так как выполняется под заказ), либо отправить нам контрольные мерки и не переживать в дальнейшем, что наряд может не подойти! При пошиве рубахи нужны такие контрольные мерки:

-обхват груди (мерка 1)

-обхват шеи (мерка 5)

-длина рукава (мерка 6)

-длина рубахи (от плеча и до желаемой длины)

Объем головы и глубина для пошива шапочек:

Длина стопы нужна для пошива пинеток:

Сроки выполнения

Крыжма может быть выполнена в течении 3-х часов ( в зависимости от сложности работы). Пошив рубахи занимает 3 часа. Пошив набора, в зависимости от составляющих, 1-2 дня. В праздничные дни и в воскресение пошив заказа не выполняется. Существует очередь, желательно сделать заказ заранее.

Оплата

Магазин работает по предоплате 50 % на карту Приват Банка (оплату можно произвести через интернет-банкинг on-line , пополнив карту через терминал, либо через любое отделение Приват Банка и не только). Оставшиеся 50 % оплачиваются при получении товара (покупатель дополнительно оплачивает комиссию за пересылку денежных средств 2% от суммы заказа, для избежания дополнительных затрат возможна 100% предоплата). Если у вас по каким-то причинам нет возможности произвести предоплату, оплатить товар вы сможете при получении.

Доставка
Самовывоз: г. Киев, ул. Е. Пчилки 2Б. (Позняки) в любое удобное для вас время.

[:ua]

Графік роботи інтернет-магазину

Замовлення приймаються Пн.- Нд. з 10-00 до 20-00. Онлайн замовлення приймаються цілодобово і обробляються впродовж дня.

Умови роботи

Працюємо під замовлення. Так як всі дітки різні і не завжди відповідають стандартним мірками — для вашого спокою і нашої впевненості, що одяг точно підійде вашому малюкові краще зробити контрольні заміри. Нижче наведена таблиця зі стандартними мірками, ви можете звірити дані і замовити по стандарту (товар шиється за стандартними мірками і обміну не підлягає, так як виконується під замовлення), або відправити нам контрольні мірки і не хвилюватись надалі, що наряд може не підійти!

Для пошиву сорочки потрібні такі контрольні мірки:

-обхват грудей (мірка 1)

-обхват шиї (мірка 5)

-довжина рукава (мірка 6)

-довжина сорочки (від плеча і до бажаної довжини)

 

Об’єм голови і глибина для пошиття шапочок:

Довжина стопи потрібна для пошиття пінеток:

Терміни виконання

Крижма може бути виконана протягом 3-х годин (в залежності від складності роботи). Пошиття сорочки займає також 3 години. Пошиття набору, в залежності від складових, 1-2 дня. У святкові дні та в неділю пошиття замовлення не виконується. Існує черга, бажано зробити замовлення заздалегідь.

Оплата

Магазин працює за передоплатою 50% на карту Приват Банку (оплату можна провести через інтернет-банкінг on-line, поповнивши картку через термінал, або через будь-яке відділення ПриватБанку і не тільки). Решта 50% оплачуються при отриманні товару вами особисто (покупець додатково оплачує комісію за пересилання грошових коштів 2% від суми замовлення, для уникнення додаткових витрат можлива 100 % передоплата). Якщо у вас з якихось причин немає можливості зробити передоплату, зробити оплату за товар в повному обсязі ви зможете при отриманні.

доставка
Самовивіз: м. Київ, вул. О. Пчілки 2Б. (Позняки) в будь-який зручний для вас час.

[:]