Корисні поради

Брендовий одяг для дитини – за і проти

У житті кожної людини одяг – досить необхідна річ, за допомогою якої ми не просто зігріваємося, захищаючись від негоди. З її допомогою ми висловлюємо свій внутрішній світ, самостійно стверджуємось. Це все добре, а як же діти – вони не розуміють, в силу віку, що таке мода, стиль і бренд. Так чи потрібна дитині брендовий одяг?

Якісний одяг – гарантія здоров’я малюка

Але  чи так вона потрібна, адже можна знайти аналогічні моделі одягу за копійки? Та й діти ростуть так швидко, що купувати кожен місяць нову фірмову обновку просто не по кишені.

Модна і фірмовий одяг – це в першу чергу якість, після –  індивідуальний образ і стиль, статус дитини серед однолітків. А ось отримати на виході недорогий костюм можна тільки за рахунок недорогих тканин і дешевої робочої сили – чим вони дешевші, тим нижче ціна на одяг.

Таке здешевлення йде на шкоду якості товару і відповідно здоров’ю дитини. Підприємців хвилює швидше рівень прибутку їх підприємства, застосовується неякісна тканина, хімічні барвники – висипання по тілу, алергія та інші негативні наслідки. Чому варто відмовитися від дешевого одягу на користь якісної брендових:

– такий одяг виглядае негарно і рідко буває модним.

– дешеві тканини і барвники, які можуть спровокувати алергію і шкірні захворювання.

– шви на одязі  неестетичні, зазвичай виглядають нитки – грубо прокладена шов може натирати і травмувати шкіру малюка.

– таке вбрання швидко втрачає свій первинний вигляд, розтягується і линяє, виглядає  дуже заношеними навіть після першого-другого прання. Не найкращі доводи в актив дешевого одягу.

У чому полягають переваги брендового одягу для дитини

Якісна, брендовий одяг пошитий з якісних тканин, на сучасному швейному обладнанні, а всі моделі суконь, костюмів та брюк складені з урахуванням зручності для дитини. Все це йде на противагу сказаному вище, і такі речі будуть служити вам не один рік, аж до того, що якісний брендовий наряд буде передаватися з покоління в покоління, не втрачаючи свій первісний вигляд.

І, звичайно ж, не варто забувати не тільки про практичність, але і, перш за все, про безпеку для дитини. Натуральні тканини і якісні, часто рослинного походження барвники, які не шкодять дитині, а якісний не буде натирати ніжну шкіру малюка. Та й світові бренди завжди дорожать своєю репутацією і не допустять собі неякісний одяг, навіть для самих маленьких своїх споживачів.

Оставить отзыв