Корисні поради

Дитяча біблія – пізнаємо ази православ’я

Що ж подарувати дитині на хрещення  в більш старшому віці? Це питання заводить в глухий кут гостей і родичів іменинника, особливо їм часто бувають стурбовані хресні. В цьому випадку можна порекомендувати, зупинити свій вибір на дитячій Біблії – яскравою і барвистою, яка дозволить освоїти малюкам ази православ’я.

Здебільшого дитяча Біблія являє собою переказ в доступній для дитини формі Святого Письма – існує вона тільки одна, хоча переказом може бути безліч, тому хресним часто буває важко зробити вибір. Але варто сказати відразу – ідеальної для дитини Біблії не існує, але в самому виборі варто взяти до уваги кілька основних факторів.

На даний момент Біблія відрізняється за такими критеріями:

На самому початку варто враховувати вік малюка – погодьтеся, що розповідати про одне й те ж 5-річній дитині і підлітку 15 років доведеться по різному, враховуючи вік і виховання, доносячи той чи інший сюжет по своєму.

Пам’ятайте – сама розповідь може бути як короткою, так і більш детальною. Все це може відрізнятися від автора дитячої Біблії і того, чи готовий ваш малюк слухати довгі розповіді чи ні.

Та й сама Біблія доповнена поясненнями і картинками, коментарями автора – так що проблем з розповіддю не повинно бути у дорослих. І навіть на найскладніший питання малюка можна знайти в книзі відповідь.

Історія

Як така, дитяча Біблія з’явилася відносно недавно – її стали друкувати в другій половині 19 століття, а ось за часів СРСР – друк православної літератури тимчасово призупинилася. Тому самі видання умовно можна поділити на дореволюційні та сучасні. Перші, найчастіше, написані давньоруською мовою і тому для дитини будуть кілька складні в розумінні. Сьогодні ж на прилавках магазинів можна знайти барвисті і якісні видання, з картинками і доступним викладом слова Божого – вони будуть цікаві і дорослим і малечі.

Дитяча Біблія – ​​це прекрасний подарунок дитині до будь-якого свята.[:]

Оставить отзыв