Корисні поради

Дитячі вишиванки. Як вибрати?

Вишиванкам, споконвіку, надавали особливого значення – їх найчастіше виробляли матері для своїх малюків в якості захисного оберега. Така традиція збереглася і понині, але сьогодні це більше елемент гардероба в стилі етно. Зараз крамниці пропонують на вибір дитячі вишиванки – досить перейти на сайт і вибрати вподобану річ.

Як вибрати вишиванку?

Сьогодні, як і кілька століть тому, вишиванка всіма улюблена і дуже популярна, і тому вона повинна бути в гардеробі кожної дитини. Але як правильно її вибрати?

Для хлопчика – це має бути яскрава вишиванка, що йде по всій довжині, з геометричним візерунком і на манжетах, для дівчаток підійде – вишиванка з орнаментом квітів. Зверніть увагу на те, з яких матеріалів виконана вишиванка – вибирайте тільки натуральні тканини, шовк або ж бавовна, батист. Вони повинні давати тілу дихати, забезпечуючи достатній теплообмін і вентиляцію.

Також можна вибирати вироби з додаванням синтетичних волокон – головне, щоб їх відсоток в основі становив не більше 20%. Це збільшить зносостійкість натуральної тканини, вишиванка буде легко пратись не розтягуючи, а також швидко сохнути.

Асортиментний ряд вишитих для дитини сорочок – це не тільки класичний крій. Також, на сьогодні, в крамницях ви можете вибрати і придбати футболки та жилетки, сорочки з вишитим візерунком, розшиті вручну або на машинці блузи і туніки.

А де купити дитячу вишиванку?

Придбати якісну дитячу вишиванку, ізготовленнуюіз натуральних тканин і з найрізноманітнішими етнічними візерунками та малюнками можна в інтернеті або в крамницях дитячого одягу. Дизайнери постійно вдосконалюють і доповнюють вишиванки найрізноманітнішими, новими моделям, які зберігають в собі не тільки колорит того чи іншого регіону, а й йдуть в ногу з сучасними тенденціями моди. Менеджери допоможуть визначитися не лише з малюнком, але і з розміром.

Оставить отзыв