Корисні поради

Купити “чоловічка” для новонародженого – критерії вибору

Вибір теплого і затишного одягу для новонародженого – важливе і відповідальне завдання. Звичайно ж, сучасна промисловість пропонує широкий асортимент таких виробів, але і тут можна  загубитися у величезній різноманітності. Ми допоможемо вам зробити правильний вибір для своєї крихітки.

Вибираємо теплі чоловічки для новонародженого

Йде зима – час досить небезпечне для малюка, оскільки холод може негативно позначитися на імунітет малюка. І тому важливо вибирати не просто комфортний, але і теплий одяг і найпопулярнішим з них є саме чоловічки.

Відрізняються вони від звичайного комбінезона тим, що закривають все тіло дитини, від кінчиків пальців на ніжках і закінчуючи плечима, оскільки вони оснащені в усіх моделях цілісними носочками. Вибрати і придбати чоловічки можна найрізноманітніших моделей і фасонів:

– у вигляді імітації костюмчика з кофтинки і штанців.

– у формі платтячка, яскравих забарвлень, басмою і брючками.

– з шапочкою, підібраною за кольором і стилю, або без такої, з імітацією підтяжок і рюшами.

– чоловічки можуть бути декоровані накладними кишеньками та застібкою, косою або ж прямою.

В процесі вибору чоловічка – важливо приділяти увагу як моделі і розміру, так і матеріалу, коли якість і зручність забезпечать дитині не тільки комфорт, але і безпеку. Оптимально вибирати саме натуральні тканини – фліс і бавовна вважаються лідерами серед матеріалів в співвідношенні якість і ціна.

Важливо звернути увагу і на шви – чим м’якше вони будуть, тим безпечніше вони для новонародженого – не будуть натирати тіло дитини, провокуючи роздратування і попрілості.

В процесі вибору комбінезона – чоловічка, батьки звертають увагу і на такі критерії як зручність і приємність на дотик, співвідношення обраного виробу зросту малюка. І звичайно – багато батьків не повинні забувати і про індивідуальні особливості характеру вашого чада, коли чоловічок буде підкреслювати його. Для дівчаток найкраще підібрати бодік у вигляді сукні з басками, брючками, яскравих тонів, для хлопчиків – у вигляді імітації костюма, з кофтиною і штанцями. Універсальним варіантом для хлопчиків і дівчаток вважається чоловічок з шапкою і майкою, підібраних в тон і співпадаючих між собою за стилем.

Оставить отзыв