Корисні поради

Квіти для вихователів

Діти це квіти життя, але як всі ми розуміємо, ці квіти вимагають чималої турботи і терпіння, уваги і любові не тільки з боку батьків, бабусь і дідусів. Також належної уваги діти вимагають і від вихователів. Всі вони з душею підходять до кожного малюка, та можуть знайти спільну мову навіть з самою примхливою дитиною.

Але як можна показати і проявити свою увагу вихователю, висловити повагу його праці і турботі про власне чадо? Звісно  ж, це подарувати йому 101 троянду – звучить неймовірно, фантастично. Але просто повірте, що такий подарунок не залишиться без належної уваги з боку людини, яка для дитини стає практично другим мамою або татом. Грамотно складена композиція зі свіжих квітів, оперативна доставка кур’єра зроблять подарунок незабутнім.

Краса з доставкою

Якщо ви хочете показати свою повагу і щиру любов – кращим способом зробити це буде подарунок. І не просто подарунок, а 101 троянда – розкішні і свіжі квіти, доставлені додому адресату. Плюсом такого вибору можна назвати не тыльки те, що досвідчені флористи виберуть тільки свіжі і якісні троянди, але й складуть композицію за всіма канонами флористики і з рахунком побажань самого замовника.

Незалежно від того, з якого приводу буде вручатися букет – чи буде це день народження вихователя або ж 8 березня, Новий рік або інший свято, або ж бажання просто так, від душі подякувати людини, ваш знак уваги запам’ятатися надовго.

А що ж діти?

Але не варто залишати без уваги і дітей – адже вони також наші квіти життя. Замовляючи квіти, 101 троянду  з доставкою в дитячий садок – ви можете взяти участь безпосередньо в естетичному вихованні дітей. Погодьтеся, від такої краси, букета білих або червоних, рожевих троянд будуть і діти в захваті.

Але не просто в захваті – якщо грамотно скласти композицію, враховуючи побажання замовника, букет з 101 троянди може бути наочним посібником на уроці естетичного виховання дітей. Яскраві фарби і аромат, ніжні листя і бутони – їх так і хочеться відобразити на папері або ж в виробі з пластиліну. Ось так даруючи красу вчителям – букет з 101 троянди, ви ділитеся нею з усіма, а це ж так здорово. А про якість і свіжість квітів, грамотному складанні букета за всіма канонами і правилами – це вже турбота досвідченого флориста і оперативна доставка кур’єрів.

Оставить отзыв