Корисні поради

“Нашепт” і ставлення до нього православної церкви

Як кажуть православні священики – нашепт до добра ніколи і нікого не доведе, як і того, хто його творить, так і тому, кому він призначений – на кого його сила спрямована. Багато хто, можуть резонно зазначити – мовляв, є “бабки”, які заговорюють церковними молитвами.

Звичайно ж, сьогоднення стало настільки невиразним, що чаклуни і всілякі цілителі отримали доступ до душ і тіла людей. Саме їх існування сьогодні – саме звичайне і навіть ті, хто вважає себе справжнім християнином, частенько звертаються до них і практикують застосування багатьох ритуалів чорної і сірої магії.

Говорячи конкретно про нашепт – це формула, виражена в словесній формі, за багатьма забобонним уявленням має чудодійним впливом на природний плин подій. На думку церковників, нашепти – є магічний ритуал і відрізняється від церковної молитви, звернення до Бога тим, що силу він черпає не з Всевишнього, а від темних сил. У деяких ситуаціях його можуть маскувати під молитву, але в самому тексті йде заклик не до Бога або ж Богородиці, Христу, а тільки на силу обговорені слів.

Звертатися до вищих сил з такими нашептами – великий на думку церкви гріх. Всі святі отці і Собор Святих відлучають кожного, хто практикує нашепт, чаклунів і магів, так і тих, хто вдається до їх допомоги. В цьому відношенні важливо розуміти – горе може статися у кожної людини, але багато хто прагне вирішити проблему швидко і в короткий термін. Але в підсумку ви отримуєте лише тимчасове полегшення і аж ніяк не рішення своєї проблеми, де нашепт буде руйнувати не тільки душу, а й тіло.

Церковники називають звернення до магів – хворобою, яка спровокована духовним у віруючих здичавінням і зубожінням. Все це обумовлено тим, що церква дає людині тільки те, що завгодно саме Богу, що для віруючої благо. Але це вимагає від людини певних зусиль, духовних і фізичних.

Говорячи простіше – Бог дає людині випробування за гріхи, хвороби і проблеми служать для нього випробуванням, що змушує його подумати про своє життя, чи правильно він робить. Але в кінцевому підсумку – він винагороджує його не тільки вічним життям на небі, але і благодаттю на землі у вигляді обдарування зцілення. А це вже для віруючого наука і благо, для деяких, хто вагається в силі і істинності своєї віри – повчання на шлях істинний.

Нашепт всього цього не дасть – якими б силами і засобами, ритуалами не користувався маг, такого ефекту він не доб’ється. Деякі маги можуть в своїх ритуалах використовувати атрибути церкви, але варто пам’ятати – це ілюзія, створена темними силами, яка вказує на єднання з церквою, але лише маскується під неї.

Як запитував апостол Павло – а що може бути спільного між Христом і Веліаром? Ті сили, які стоять за кожним магом і пропонують власні послуги з лікування тіла беруть взамін вашу душу. Вони оскверняють ті церковні таїнства і святі предмети, які дорогі кожному християнинові. Підводячи підсумок можна сказати – яку б благу мету не мав під собою нашепт, це магічний вплив на хід подій, визначеним Богом і за якими стоять темні сили. Не варто торкатися до нечестивого, щоб і самому не стати нечестивим перед Господом.

Оставить отзыв