Корисні поради

Одяг для новонароджених – що варто знати. Корисні поради

Одяг для новонароджених в магазинах представлений ​​у величезному асортиментному ряді, тому досить важко визначити – що ж потрібно малюкові. Про правила вибору і піде мова далі.

Види основної одягу для новонароджених – що необхідно?

Купувати для новонародженого одяг найкраще комплектом – на виписку і комплект одягу, який малюк буде носити перші місяці. Якщо брати конкретно, що необхідно малюкові на перший час? Тут є свій список речей.

Підгузки і сорочечки – їх достатньо придбати 5-6 штук.

Сліпи, яких на додаток до сорочечки вистачить цілком не більше 2-3 штук.

До цього списку входять і боді, які застібаються між ніжок малюка – в них зручно змінювати памперс.

Кофтинки – легкі або ж теплі, в залежності від пори року.

Шапочки і чепчики, а для маленьких красунь – пов’язка на голову

Шкарпетки – теплі або ж легкі, з урахуванням пори року.

Вибираємо одяг правильно

Перш за все, вона для дитини повинна бути зручною – не затруднюючи його руху, і навіть її краса не повинна лідирувати у виборі тієї чи іншої речі. Деякі батьки орієнтуються на ціну – мовляв, діти швидко ростуть і одягу їм вистачить на пару місяців, інші вибирають – що дорожче. Але головне – зручність.

Друга умова вибору – якість одягу. Вона повинна бути виконана з натуральних тканин і не викликати алергії, дратуючи шкіру малюка. Крім цього в пранні одяг повинен вести себе так би мовити «правильно» – не линяти і не сідати, бути зносостійким, оскільки змінювати її доведеться ой як часто.

Деякі батьки задаються питанням – а чи потрібно малюкові купувати стильний та модний одяг? У такому костюмі або ж сукні ваше чадо виглядає дивовижно, але ось раціонального зерна в тому, щоб купити відразу таких штук сто, ні. Досить мати 1-2 костюма, так би мовити на вихід і цього вистачить цілком.

Щодо основних критеріїв у виборі дитячого одягу – педіатри називають такі:

Комфортність для малюка і якість тканини – це, як зазначалося вище не спровокує багатьох проблем у вигляді натертостей і попрілостей, алергії, та  не буде сковувати рухи улюбленого чада.

Естетичний зовнішній вигляд – це скоріше критерій, що відноситься до батьків. Але і він не менш важливий у виборі одягу для малюка.

Забарвлення одягу не повинний бути аж надто кричущим і яскравим. Як відзначають лікарі – в дитинстві дітки поки не розрізняють кольори, але яскраві кольори можуть вказувати на те, що тканина пофарбована неякісними барвниками, які зашкодять дитині.

Практичність і її функціональність – також важливі критерії у виборі повсякденного одягу.

Гіпоалергенність тканини і барвників, а також деталі на одязі, які можуть нашкодити – гудзики і блискавки, заклепки і стрази.

Оставить отзыв