Корисні поради

Стоковий одяг для дітей

Швидше за все, ви самі або ваші друзі стикалися з питанням, де і який одяг купити для новонародженого або малюка до 10 років. Ринок або бутик, а може інтернет магазин – все це приходить на розум, але й тут є свої особливості. Перше – діти швидко виростають, тому платити за костюм або плаття мало кому хочеться. Як вихід – магазини стокового, брендового одягу. Багато з гидливістю і зневагою скажуть фе, але в таких торгових точках продають не завжди б / у речі – нерідко представлений ​​новий одяг, від світових виробників і за доступними цінами.

Що таке сток?

Кожен сезон світові виробники одягу оновлюють власні колекції і змінюють їх на нові. І не варто думати, що минулорічні моделі гірше – просто прийшов час міняти їх на нові. І досить відзначити, що в ряді країн залишки на складах одягу держава обкладає податком, тому їх реалізація за мінімальними цінами або ж навіть благодійність – норма. Це дозволяє підприємству підняти свій престиж і не бути в збитку.

Це стосується як дорослого, так і дитячого одягу, тому закономірно виникає питання – навіщо вам платити більше, якщо можна купити новий, брендовий одяг для малюка і за досить прийнятними цінами.

Лоти і мікси

Якщо ви працюєте з перевіреним магазином або торговою точкою в форматі інтернет – торговельний майданчик, ви закономірно можете зустріти такі поняття як лот і мікс.

Під таким терміном як лот мається на увазі партію не розсортованого одягу з тих чи інших критеріїв – розмір, сезон і так далі. Так ви можете істотно розширити асортимент гардероба для дитини, не витрачаючи великі суми грошей.

Якщо ми говоримо про товари в форматі мікс – це відсортовані товари, і це стане прекрасним вибором за умови, що ви:

хочете для дитини оновити сезонний гардероб одягу і взуття.

ви купуєте одяг для дитини, тобто для певного сегмента ринку одягу, але ніяк не для чоловіка або жінки, і так далі.

І як наслідок, працюючи з нашим брендом ви не будете обтяжувати себе походами по ринку або магазину з дитиною, який швидко втомиться і стане канючити. Та й не факт, що ви знайдете там те, що вам потрібно і не доведеться їхати ще кудись.

Достатньо в мережі знайти інтернет магазин по ключовим словам і за хвилини підібрати для своєї дитини те, що йому потрібно на даний момент. Та й до всього іншого інтернет магазини пропонують масу способів доставки, так що отримати своє замовлення у вас не складе проблем в лічені дні. І до всього доставка може бути оформлена на будинок або в офіс – там ви спокійно можете оглянути і приміряти одяг, і якщо вона підходить дитині, оплатити покупку.

Оставить отзыв