Графік роботи інтернет-магазину

Замовлення приймаються: Пн – Пт з 10-00 до 19-00. Онлайн замовлення приймаються цілодобово і обробляються впродовж дня.

Умови роботи

Працюємо під замовлення. Так як всі дітки різні і не завжди відповідають стандартним мірками – для вашого спокою і нашої впевненості, що одяг точно підійде вашому малюкові краще зробити контрольні заміри. Нижче наведена таблиця зі стандартними мірками, ви можете звірити дані і замовити по стандарту (товар шиється за стандартними мірками і обміну не підлягає, так як виконується під замовлення), або відправити нам контрольні мірки і не хвилюватись надалі, що наряд може не підійти!

Для пошиву сорочки потрібні такі контрольні мірки:

-обхват грудей (мірка 1)

-обхват шиї (мірка 5)

-довжина рукава (мірка 6)

-довжина сорочки (від плеча і до бажаної довжини)

 

Об’єм голови і глибина для пошиття шапочок:

Довжина стопи потрібна для пошиття пінеток:

Терміни виконання

Крижма може бути виконана протягом 3-х годин (в залежності від складності роботи). Пошиття сорочки займає також 3 години. Пошиття набору, в залежності від складових, 1-2 дня. У святкові дні та в неділю пошиття замовлення не виконується. Існує черга, бажано зробити замовлення заздалегідь.

Оплата

Магазин працює за передоплатою 50% на карту Приват Банку (оплату можна провести через інтернет-банкінг on-line, поповнивши картку через термінал, або через будь-яке відділення ПриватБанку і не тільки). Решта 50% оплачуються при отриманні товару вами особисто (покупець додатково оплачує комісію за пересилання грошових коштів 2% від суми замовлення, для уникнення додаткових витрат можлива 100 % передоплата). Якщо у вас з якихось причин немає можливості зробити передоплату, зробити оплату за товар в повному обсязі ви зможете при отриманні.

Політика повернення коштів

Якщо вам з якихось причин не підійшов товар, ви можете його повернути протягом 14 днів з моменту покупки.

Доставка

Самовивіз: м. Київ, вул. О. Пчілки 2Б. (Позняки) в будь-який зручний для вас час.