Корисні поради

В якому віці варто хрестити дитину?

Чітких обмежень для вікового діапазону дитини немає. Однак рекомендується хрестити дитину в найбільш ранньому віці. Вважається, що таким чином з дитини буде зніматися первородний гріх, і вона стане повноправним членом церкви.

Найбільш часто дітей хрестять після 40 днів з моменту народження. Це легко пояснити тим, що протягом цього часу, мати дитини перебуває в стані фізіологічної нечистоти і їй забороняється бути присутнім в церкві, не дивлячись на гостру необхідність бути поруч з дитиною.

Після закінчення терміну в 40 днів з дати пологів, над матір’ю дитини читають молитву. Далі, вона вже може бути присутня при хрещенні в церкві, а також брати участь в таїнстві хрещення дитини.

Церква рекомендує хрестити дітей у віці 8 днів від народження. Вважається, що в такому віці Ісуса присвятили його Отця Небесного. Обряд хрещення дітям найкраще проходити в дитячому віці, оскільки дитина частіше спить і не буде відчувати додатковий стрес від незнайомої обстановки і кількості незнайомих людей навколо нього.

Хрещення може проходити також і зовсім доросла людина. Для цього, йому спочатку потрібно пройти катехизацію, після чого з нього буде знято первородний гріх і всі інші гріхи. Багато хто вважає, що хрестити дитину в дитинстві зарано, оскільки в Біблії сказано, що Ісус прийняв хрещення лише в більш свідомому віці 33 років. Церква ж стверджує, що готовність до хрещення може залежати від власної духовної зрілості людини, а також від міцності християнської віри. Якщо ви готові надалі виховувати дитину в християнській вірі і залучати його до церковного життя, то можна хрестити якомога раніше. Якщо ж ви далекі від релігії, то можете не поспішати з обрядом хрещення.

Церква також вважає, що хрещення безпосередньо не пов’язане з Ісусом, так як він в ньому не потребував, просто упокорив себе для всіх інших, які приймали хрещення від Іоана і взяв на себе гріхи всіх, тим самим почав своє служіння.

Однак церква згодна з тим, що в стародавні часи дитяче хрещення не набирає такої популярності, як в наші дні.

Оставить отзыв