Корисні поради

Як економно одягнути своїх малюків?

Згідно статистики близько 2-4 відсотків сімейного бюджету витрачатися на покупку речей для маленьких її членів, як показує практика, ця цифра – сильно занижена. Мабуть, складно знайти більш витратну статтю витрат сім’ї з дітьми, крім покупки одягу.

Заощаджуємо з розумом

Кожна супер-мама повинна «вишивати», вміння шити або плести дуже допомагає економити, причому не тільки на оновленні або поповненні гардероба малюка, але і свого, а також свого чоловіка. Куплена пряжа для ручного в’язання не тільки дозволить заощадити і обзавестися новими речами, але і ще допоможе скоротати довгі зимові вечори, позбутися від стресу, забути про побутові клопоти. Не секрет, що під час в’язання думки можуть нести вас в далекі, незвідані далі, постукування спиць і шурхіт пряжі, нагадує стукіт коліс, і ось ви вже, як це прийнято сьогодні говорити, прибуваєте в «віртуальної реальності».

Заощаджуємо на дитячому одягу

Маленькі дітки ростуть спочатку дуже довго, молодим мамам дуже хочеться їх наряджати, як своїх ляльок в дитинстві, і кожен день відводити в садочок в чомусь в новенькому. В’язання з нової пряжі, або перев’язування з пряжі, яка вже брала форму якоїсь іншої речі, допоможе створити вельми багатий гардероб вашого синочка чи доньки. Швидше за все, мало, хто з батьків маленьких карапузів буде сперечатися з тим, що дитячі речі в магазинах коштують не дешево, наряд для ранку можна обійтися в «копієчку», розумною економією на одязі для дитини як раз може стати мамине рукоділля.

Сім’ям, які мають дітей-погодок, з одного боку дуже пощастило, насправді, два малюки – в два рази більше радості, дитячого сміху, і дитячих речей, хоча в цьому випадку речі старшого завжди доношує молодший. Мами-рукодільниці з легкістю можуть зшити або зв’язати їм однакову одежину, а для ранків творити справжні шедеври. Причому, кажучи про в’язані речі, не варто обмежуватися тільки светрами і штанцями, носочками, шапочками, шарфиками та рукавицями, хоча і цього вже більш ніж достатньо.

Оставить отзыв