Корисні поради

Як проводиться хрещення дорослих?

Хто прийняв хрещення, вже не може бути знову хрещеним, навіть якщо ця особа зреклася християнства, а потім знову повернулась. Хрещення, як духовне народження, не може повторюватися, тому що воно здійснюється за образом смерті Христової, яка відбулася тільки один раз.

Для того, щоб дорослий зміг хреститися, потрібно, щоб він сам оголосив священику про бажання прийняти хрещення. Також був досить знайомий з правдами віри і моралі християнського життя. Хоча хрещення змиває всю провину, дорослому необхідно каятися за свої гріхи. Готуючись до хрещення, дорослий повинен пройти час належного приготування катехізації.
Під час самого обряду хрещення дорослий відповідає сам на всі питання священика, приймає помазання маслом, хреститься стоячи, одягається в білий одяг, а також сам тримає свічку. Не потрібно сповідатися перед обрядом, адже тільки хрещення дозволяє прийняти інші таїнства.

Після прийняття обряду у всіх хрещених, діти це чи дорослі, віра повинна зростати, тому кожна церква святкує відновлення обітниць хрещення.

Оставить отзыв