Корисні поради

Як вибрати дитяче автокрісло?

Прийнятий закон про обов’язкову перевезення своїх діток в салоні автомобіля виключно в спеціальному кріслі не викликав у батьків-автолюбителів особливого захоплення. Тоді здавалося, що новий закон це всього лише зайва трата сімейного бюджету, однак, вже через якийсь час, батьки зрозуміли, що перевозити своїх скарбів в дитячих автокріслах значно безпечніше. Крім того, в даний час у продажу з’явилася величезна кількість дитячих автокрісел на будь-який вік і, так, гаманець батьків. Заглянувши в каталог можна знайти дитяче автомобільне крісло повністю задовольняє вимогам і перевагам по-справжньому відповідальних батьків.

В принципі, необхідність мати в салоні свого авто дитяче автокрісло сьогодні вже нікому не потрібно пояснювати. Єдине, про що хотілося б нагадати: фахівці настійно не рекомендують використовувати для перевезення свїх дітей автокрісло яке вже було в експлуатації, більш того, що встигло врятувати життя малюка під час аварії, це просто небезпечно для вашого чада.

Як вибрати автомобільне крісло для своєї дитини?

Вибір крісел можна починати з вивчення результатів краш-тестів, які регулярно проводяться їх виробниками і незалежними експертами, і публікуються в засобах масової інформації. Само собою, це зажадає від відповідального батька енну кількість часу, проте впевненість у безпеці своєї дитини напевно буде варто таких зусиль.

Вік і розмір

Всі автокрісла, представлені в продажу на даний момент часу, мають, скажімо так, «вікове маркування», які діляться на групи:
Автокрісла групи “0” створюються для немовлят, яким не виповнилося півроку, або їх вага не перевищує 10 кілограмів.
Групи автокрісел “0+” призначаються для карапузів, вага яких становить до 13 кілограмів, і як правило, в рік малюкові потрібно заміна його авто-трону.

Дитячі автокрісла групи “0 + / 1” використовуються приблизно до 3 років, коли вага карапуза «перевалить» за позначку в 18 кг.

По суті, принцип вибору крісла зрозумілий, але дозвольте порадити вам приміряти автокрісло не тільки до його майбутнього власника, але і самому автомобілю. Крісло має дуже міцно «сидіти» на своєму місці, всі кріплення повинні чітко підходити і не «люфтити». При виборі керуйтеся також надійністю компанії, що виробляє дитячі крісла.

Оставить отзыв