Корисні поради

Жалюзі в дитячу кімнату

Для кожного з батьків здоров’я улюбленого чада – це завжди перша справа і якщо постає питання про те, які жалюзі на вікна вибрати, то закономірно, всі скажуть – екологічно чисті і натуральні.

Перш за все, варто вибирати жалюзі, виготовлені з натуральних і безпечних матеріалів – дерева або щільної тканини. При цьому самим практичним, на сьогодні, багато хто назве саме тканинні жалюзі – за ними легко доглядати і вони забезпечать дитині міцний, здоровий сон.

Багато дітей вибирають жалюзі з малюнком – це може бути повнокольоровий друк улюбленого героя з мультика або ж фільму або казковими персонажами. Це пожвавить інтер’єр в кімнаті і створить свою неповторну атмосферу, головне не захоплюватися і не вибирати занадто темні і похмурі малюнки та забарвлення.

Вибираючи жалюзі на вікна, обов’язково враховуйте стать і вік дитини – для дівчаток підійдуть більше малюнки казкових фей, а хлопчикам підліткам підійде сюжет або герой з улюбленної пригодницької саги. Але це вже справа смаку кожного малюка – його думку, при виборі жалюзі, варто враховувати батькам, не покладаючись тільки на свої переваги.
Ще одним важливим критерієм вибору експерти називають простоту в догляді. Діти часто можуть залишати на полотні відбитки брудних рук, і тому варто враховувати тип чистки – сухий або ж хімічний. Не менш важливим є і тип кріплення – тут важливо дотримати принцип надійності, адже діти цікаві і можуть заради забави або інтересу потягнути за полотно. В силу цього, батькам краще всього вибирати рулонні, горизонтальні полотна, але ніяк не вертикальні – їх можна підняти на день вгору, убезпечивши так занадто цікавого і непосидючого малюка.

На сучасному ринку представлено кілька варіантів жалюзі в дитячу кімнату:

Жалюзі плісе – це два полотна, що різняться за своєю щільністю. Наприклад, на ніч можна опускати більш щільне полотно, а вдень – більш прозоре, або комбінувати їх між собою.

Рулонні штори – кріплення їх йде на віконну раму, не доводячи до стелі. Тим самим простір кімнати не буде заграможденним, створюючи ілюзію простору і свободи. Можуть бути бавовняні або ж поліестерові, але для дитячої кімнати краще вибирати натуральні полотна.

Фотожалюзі – найоптимальніший для дитячої кімнати варіант декору вікна. Це не просто однотонне або кольорове полотно – на них можуть бути надруковані найрізноманітніші мультяшні або ж кіношні, казкові герої.

Як бачимо, все досить просто і легко, а ваш малюк отримає масу задоволення від казкової обстановки, яку можна створити грамотно підібраними жалюзі.

Оставить отзыв